Oppmann: Steinar Davidsen

E-mailadresse: steinardavidsen46@gmail.com

Telefon: 92894243

 

RESULTATER JULELØPET 2016
STRØMMEN
1.KRISTIAN BRAATHEN 42.19 PERS
2.MORTEN GRØAN 42.26 PERS
3.BJØRNAR ANDERSEN 44.48
4.BJØRN LAUGLO 50.49
5.JAN G.BRAATHEN 54.05
6.JAN WOLTHER 57.55
7.ARNE BRAATHEN 59.42
8.ARNE INGELSRUD 60.23
9 .TERJE OLSTAD 61.08
10.NORVALD MO 61.09
11.SVEIN WANBERG 65.32
12.ÅGE SJØBERG 66.00
13.FREDDY OLSEN 67.03
14.KNUT ERIK LAUKVIK 87.00
15.OLAV NESHEIM 87.01
16.ODD ANDERSEN 87.02
17.ARVID TRONSTAD 90.07
18.PER JONNY JOHANSEN 99.52
18.STEINAR DAVIDSEN 99.52
20.ARNE FAGERLI 99.57
21.ARILD OLSEN 108.02
22.OLE KNUT WESTLI 110.01
23.TERJE PETTERSEN 113.00
24.KNUT ERIK OLSEN 123.12
25,FRODE LANGAKER 123.19
26.LASSE NÆSS 130.05
1.SOLFRID BRAATHEN 46.54 LØYPEREKORD !!
2.KARIN BRAATHEN 62.45
3.SOLVEIG KALSTAD 65.00
4.MARIT NÆSS 99.54
5.GRO ROMMEN 99.55
6.ASTRI ANDERSEN 99.56
7.KARIN LANGAKER 100.02
8.EDITH JOHANSEN 102.00
9.WENCKE HAREIDE 103.20
10.LISBETH SJØBERG 103.21
FJELLHAMAR
INGER BRAATHEN 50.28
ARILD KELM 78.00
HANABORG
ANNE MERETHE DAHLEN 57.00
LØPSFORHOLD ; 0 GRADER ,BRA I VEIEN(SALTING)GLATT PÅ FORTAU.  Tidtaker : Geir H.

 

 

RESULTATER  FRA  BLODSLITET  22. oktober  2016:

UNDER 60 ÅR:
                                       3,3 KM               8,8 KM.         12.1 KM.
SVEIN TORE SINNES        11.39                  33.18            . 45.25     LØYPEREKORD
NILS RUSTAD                   13.05                  38.58            .52.32
RUNE SØRHEIM              13.49                  40.33             .55.10
JOHN IVAR KLEVER        15.20                   46.10            .63.45
RUNE WILHELMSEN       16.09                   50.00            .66.12
MERETHE ANDERSEN    17.17                   51.04            .69.12
OVER 60 ÅR ; (Lang løype)
JAN G. BRAATHEN        14.33                42.36               .58.38
ÅGE SJØBERG               18.05                52.30               .71.37
NORVALD MO              17.34                54.11               .73.47
MARIT NÆSS                  —–                  —–                 .96.51
ASTRI ANDERSEN          ——–              ——                 .96.51
LISBETH MYHRE           ———               ——–             .96.56
WENCHE HAREIDE       ——–              ———              .97.01
LISBETH SJØBERG       ———             ———-              .97.01
(KORT LØYPE)
ARNE BRAATHEN        15.52                .45.58.
KARIN BRAATHEN       17.50                .51.58
SVEIN WANBERG        18.01                .52.20
ERIK MYHRE               27.45                .82.14
FORHOLD  : 3 GRADER ,VELDIG BRA FOR ÅRSTIDEN .
TIDTAKERE :  OLAV,OLE KNUT,GEIR OG ARILD O.
VI TAKKER VÅR HOVEDSPONSOR OSLO SPORTSLAGER FOR MANGE FLOTTE PREMIER !!!     
 

RESULTATER  KM  VETERANER  PÅ  STOVNERBANEN  ONSDAG  1. JUNI 2016.

 

200 M

LARS JOHAN L`ABBE LUND BÆKKELAGET 26,2 (35-39 år)

GEIR J.KAASEN TYRVING 27,5 (50-54 år)

JOHNNY GUNDERSEN BÆKKELAGET 29,4 (50-54 år)

THORBJØRN MOE STOVNERKAMERATENE 30,3 (40-44 år)

ROLF BIRGER KARLSEN STOVNERKAM. 32.8 (55-59 år)

ANNE LILLEGÅRD ULL-KISA 33,9 (40-44 år)

HELGE HVEEM FOSSUM 34,9 (70-74 år)

JOSTEIN HARALDSEID BÆKKELAGET 36,0 (80-84 år)

SOFIE JAKOBSEN STOVNERKAMERATENE 43,2 (70-74 år)

400 M

LARS JOHAN L`ABBE LUND BÆKKELAGET 60,5 (35-39 ÅR)

ATLE NORDLI TYRVING 60,8 (50-54 år )

BJØRN HARALD OLSTAD STOVNERKAM. 62,1 (40-44 år )

GEIR J.KAASEN TYRVING 63,9 (50-54 år )

ROLF BIRGER KARLSEN STOVNERKAM. 70,8 (55-59 år)

ANNE LILLEGÅRD ULL-KISA 74,5 (40-44 år)

1500 M

DAG SJØBERG BÆKKELAGET 4.41,7 (55-59 år)

BJØRN LAUGLO STOVNERKAMERATENE 5.34,4 (65-69 år)

IVAR EKEBERG SØRUM 5.50,8 (65-69 år)

HARALD ØDEGÅRD RAUMNES/ÅRNES 6.03,5 (70-74 år)

SPYD

TERJE THOMASSEN TYRVING 37,31 (45-49 år)

OLAV EGELAND TJALVE 33,91 (70-74 år)

JOHNNY GUNDERSEN BÆKKELAGET 25,44 (50-54 år)

BJØRN HARALD OLSTAD STOVNERKAM. 24,73 (40-44 år)

ENDRE R.NESHEIM TYRVING 24,58 (75-79 år)

JOSTEIN HARALDSEID BÆKKELAGET 24,30 (80-84 år)

THORBJØRN MOE STOVNERKAMERATENE 23,83 (40-44 år)

REIDAR THOMASSEN TYRVING 23,53 (80-84 år)

TARALD RUI LØRENSKOG 23,36 (80-84 år)

KNUT ALME OSLO POLITI 21,10 (70-74 år)

DISKOS

ANNE M.DAHLEN STOVNERKAMERATENE 21,84 (50-54 år)

SOFIE JAKOBSEN STOVNERKAMERATENE 14.57 70-74 år)

LENGDE

BJØRN HARALD OLSTAD STOVNERKAM. 4,58 (40 -44 år)

JOHNNY GUNDERSEN BÆKKELAGET 3,97 (50-54 år)

THORBJØRN MOE STOVNERKAMERATENE 3,74 (40-45 år)

OMAR RAGNVALD HANSEN TJALVE 3,69 (70-74 år )

HELGE HVEEM FOSSUM 3,32 (70-74 år)

JON BROHOLT OSLO IDRETTSLAG 3,30 (80-85 år)

TRESTEG

BJØRN HARALD OLSTAD STOVNERKAM. 9,55 (40-44 år)

JOHNNY GUNDERSEN BÆKKELAGET 8,51 (50-54 år)

THORBJØRN MOE STOVNERKAMERATENE 8,38 (40-44 år )

JON BROHOLT OSLO IDRETTSLAG 7,02 (80-85 år )

 

RESULTATER JULELØPET  2015 ( FOR 49.GANG).
STRØMMEN ;                                                                    FJELLHAMAR ;                         HANABORG ;
1.KRISTIAN BRAATHEN       44.27                             TORBJØRN MOE       50,12       
                                                                                           ANNE M. MOE DAHLEN    55.00
2.JAN G.BRAATHEN             52.15                              STORM LØNNQUIST   61.03
3.BJØRN LAUGLO                53.32                               WENCHE HAREIDE       63.00
4.ARNE INGELSRUD            59.45
5.KNUT ERICHSEN               60.07
6.NORVALD MO                   62.39
7.SVEIN WANBERG             66.35
8.FREDDY OLSEN                 66.44
9.ARNE BRAATHEN             87.41
10.TERJE OLSTAD                88.26
11.ARVID TRONSTAD         90.27
12.OLE KNUT WESTLI        95.00
13.ODD ANDERSEN            95.07
14.FRODE LANGAKER        97.43
15.KNUT E.OLSEN              98.20
16.STEINAR DAVIDSEN    105.00
17.ARILD OLSEN               110.01
1.SOLVEIG KALSTAD         62.35
2.KARIN BRAATHEN         65.25
3.INGER BRAATHEN         67.58
4.GRETE BERNTZEN         89.58
5.KARIN LANGAKER         95.09
6.ASTRI ANDERSEN        109.00
7.LISBETH SJØBERG       110.00
LØPSFORHOLD ; GODE FORHOLD FOR ÅRSTIDEN ,4 GRADER.
RESULTATER BLODSLITET 17. oktober  2015
NAVN                                    3,3 KM     8,8 KM.   12.1 KM.   17.6 KM.
1.SVEIN TORE SINNES         11.40         34.05     46.20        68.48      NY LØYPEREKORD !!!
2.THOMAS TRONSTAD       12.45         37.37     51.22        76.35       PERS
3.NILS RUSTAD                   12.55         37.55     51.33        76.59       PERS
4.SVEIN BERNTZEN            12.52         37.50     52.00        79.25
OVER 60 ÅR
ÅGE SJØBERG                   19.20         56.22     75.57       111.54
KORT LØYPE
MERETHE BRAATHEN         15.15         45.42
OVER 60 ÅR
1.SVEIN WANBERG             17.12         50.02
2.TERJE OLSTAD                 17.11         50.22
3.REIDAR SKULAND            17.09         52.06
4.ARNE INGELSRUD            17.10         52.22
5.NORVALD MO                 16.40         52.50
6.FREDDY OLSEN                18.30        55.05
7.FRODE LANGAKER           ——-        86.50
1.GRETE BERNTZEN           24.37       70.18
2 KARIN LANGAKER           ——-        86.49
LØPSFORHOLD; 8 GRADER OG VELDIG BRA FOR ÅRSTIDEN,BESTE NOENSINNE ?
TIDTAKERE ; OLAV , OLE KNUT ,ARILD O.,GEIR
VI TAKKER VÅR HOVEDSPONSOR OSLO SPORTSLAGER FOR MANGE FLOTTE PREMIER.
HUSK PÅMELDING TIL TORSBYTUR MANDAG 26.OKTOBER.
     24.OKTOBER ;MONSTERBAKKEMESTERSKAPET I NITTEDAL
                       OPPMØTE 09.30 V/VEKTA ETTER MOTORCROSSBANEN
30.OKTOBER ;HARRYTUR TIL TORSBY (SKIDTUNELLEN)
                         OPPMØTE PÅ SHELL SKEDSMOKORSET 07.00
                         VI ER HJEMME CA.16.00
30.NOVEMBER;PROLOGEN FRA SPAR STOVNER (5 KM.)
                            OPPMØTE 19.00 (FELLESSTART)
18.DESEMBER ;JULELØPET START 17.00 ( STRØMMEN)
                           EGEN INNBYDELSE KOMMER SENERE
ARR.KOMITEN

 

Stevne: Klubbmesterskap
Stevnested: Stovner, Oslo
Stevnedato:  21.09.2015
Arrangør: Stovnerkameratene
Kontaktperson: Kate Alnes
Telefon: 98864456
E-post: katema@getmail.no
Utendørs: J
Kommentar: Varmt og godt vær. Alle fikk premier, brus og kringle.
Resultatliste: 21.09.2015
Jenter Navn 60 meter Lengde kule 600 meter Født Klubb
Madhangi 9,8 3,53 5,55 2,39,8 2001 Stovnerkameratene
Jenter Navn 60 meter høyde kule Født Klubb
Natasja 10,5 1,11 3,3 3,04 2001 Stovnerkameratene
Jenter Navn 60 meter Lengde kule 400 meter Født Klubb
Mathuhsana 11,3 2,29 4,13 3,15,9 2003 Stovnerkameratene
Jenter Navn 60 meter Lengde kule 400 meter Født Klubb
Ahirsha 11,3 1,90 4,13 3,06,9 2005 Stovnerkameratene
Gutter Navn 60 meter Høyde kule 600 meter Født Klubb
Niclas 8,2 1,42 9,28 2,01,08 1997 Stovnerkameratene
Nicholas 8,2 1,47 9,35 2,01,0 1999 Stovnerkameratene
Lengde
Janusan 9,2 3,90 5,69 2,09,9 2000 Stovnerkameratene
Mathias 9,8 1,09 5,66      2,32,8 2002 Stovnerkameratene
Lengde
Jonathan 10,5 2,71 5,14 2,20,5 2005 Stovnerkameratene
Lengde Liten ball 400 meter
William 14,1 2,21 12,75 1,53,4 2008 Stovnerkameratene
Jaimin 14,6 1,6 6,09 2.15.2 2010 Stovnerkameratene

 

 

RESULTATER  BARNELEKER  9. SEPTEMBER  2015   PÅ STOVNER  STADION.

Stevne: Barneleker Stoverkameratene 09.09.2015
Stevnested: Stovner, Oslo
Stevnedato: 09.09.2015
Arrangør: Stovnerkameratene
Kontaktperson: Kate Alnes
Telefon: 98864456
E-post: katema@getmail.no
Utendørs: J
Kommentar: Varmt og godt vær. Alle fikk premier, brus og kringle.
Resultatliste: 14.09.201504.09.2015
Jenter 7 år Navn 60 meter Lengde Liten ball Født Klubb
Doussou Cammara 11,2 2,04 10,45 2008 Høybråten & Stovner
Dhiviya Jothy Shankkap 11,8 2,26 6,93 2008 Stovnerkameratene
Jenter 8 år Navn 60 meter Lengde Liten ball Født Klubb
Thashana Krishna Kumar 11,7 2,25 9,55 2007 Høybråten & Stovner
Nathania Newton 11,0 2,79 16,16 2007 Høybråten & Stovner
Jenter 9 år Navn 60 meter Lengde Liten ball Født Klubb
Andrea Dima 11,4 2,59 8,51 2006 Grei Fotball
Cerine Tony Pinto 12,7 1,79 5,80 2006 Høybråten & Stovner
Sofia Samillom 10,1 3,25 18,57 2006 Fet friidrettsklubb
Mirijam Lindås Hansen 11,4 2,66 10,50 2006 Fet friidrettsklubb
Victoria-Michell Hansen-Bartnes 11,7 2,59 17,18 2006 Fet friidrettsklubb
Jenter 10 år Navn 60 meter Lengde Liten ball Født Klubb
Caroline Borg 11,4 2,24 9,78 2005 Høybråten & Stovner
Vilja Flykt Kolberg 10,8 2,73 21,43 2005 Høybråten & Stovner
Agata Bieleszova 11,4 2,33 9,27 2005 Høybråten & Stover
Thadhishaa Krishnapalan 10,4 2,81 20,66 2005 Høybråten & Stovner
Stine Nordheim Berg 11,3 2,45 15,47 2005 Høybråten & Stovner
Jenter 11 år Navn 60 meter Lengde Liten ball Født Klubb
Amalie Dahlen Moe 10,7 2,86 9,08 2004 Fet friidrettsklubb
Gutter 8 år Navn 60 meter Lengde Liten ball Født Klubb
Pierre Cruz DaSilva 13,7 1,51 6,58 2007 Stovnerkameratene
Sigurd Smitt-Ingebretsen 11,5 2,76 17,28 2007 BUL
Paul Cruz Da Silva 14,9 1,71 5,52 2007 Stovnerkameratene
Gutter 11 år Navn 60 meter Lengde Liten ball Født Klubb
Vetle Smitt-Ingebretsen 10,7 3,07 21,77 2004 BUL

 

 

 

RESULTATER BLODSLITET 18.OKTOBER 2014.
NAVN 3.3 KM 8.8 KM. 12.1 KM 17.6 KM.
SVEIN TORE SINNES 11.57.. 35.04 47.35 71.06 LØYPEREKORD !!
THOMAS TRONSTAD 13.18 39.33 53.37 80.09
NILS RUSTAD 13.17 40.54 55.46 83.56
SHAHER KHAN 15.18 44.21 59.53 88.06
JAN G. BRAATHEN 15.17 44.34 61.09 94.59
BÅRD WANBERG 16.33 51.04 69.28 104.27
MERETHE BRAATHEN 15.16 47.22 64.36 98.57
SYKKEL:
SVEIN BERNTZEN 9.54.. 39.27 50.06 79.36
OVER 60 ÅR (8,8 KM.)
ARNE BRAATHEN 16.37 50.27
NORVALD MO 17.02.. 54.06
SVEIN WANBERG 18.45 54.39
ÅGE SJØBERG 18.26 54.48
FRODE LANGAKER INGEN TID 88.43
INGER BRAATHEN 18.48 58.36
SOLVEIG KALSTAD 17.46 59.42
MARIT NÆSS INGEN TID 88.29
KARIN LANGAKER INGEN TID 88.43
LISBETH SJØBERG INGEN TID 95.00
WENCHE HAREIDE INGEN TID 95.00
UNDER 60 ÅR
JOHN IVAR KLEVER 15.58 49.45
TIDTAKERE ; OLAV NESHEIM,STORM LØNNQUIST,GRETE BERNTZEN,LASSE NÆSS,ARILD OLSEN
På grunn av ny 3 km. Ble det pers på alle og ny løyperekord !!
VI TAKKER VÅRE SPONSORER FOR PREMIER !!

RESULTATER  BARNELEKER  STOVNERBANEN  3.SEPT. 2014.

G 2004
# Navn Lag 60 m Lengde Liten ball
243 Andre Krus SK 11,6 2,01 29,55
251 Sander Lysakermoen Fet FIK 12,9 2,17 24,96
283 Vetle Smith-Ingebretsen Bul 11,6 2,62 16,45
G 2006
# Navn Lag 60 m Lengde Liten ball
286 Sander Rustad Johansen SK 10,3 3,04 25,84
G 2007
# Navn Lag 60 m Lengde Liten ball
284 Sigurd Smith-Ingebretsen Bul 13 2,26 14,82
287 Pelle Bjørkli SK 11,6 2,33 13,41
G 2009
# Navn Lag 60 m Lengde Liten ball
244 Paal Kruse SK 1,5 13,79
245 Piere Kruse SK 15,2 1,5 5,44
249 Martin Lind Tollefsen 14 1,62 11,32
288 Axel Sørensen Nyman Fet FIK 1,58 11,9
J 2001
# Navn Lag 60 m Lengde Liten ball
281 Anine Gustad Lørenskog 9,75 3,2
J 2002
# Navn Lag 60 m Lengde Liten ball
212 Alannah Caufield Årvoll 9,85 2,98
249 Sanna Lind Betten Lørenskog 3,69 47,82
J 2003
# Navn Lag 60 m Lengde Liten ball
265 Maiken Kallovd Lørenskog 9,9 3,09 32,34
J 2004
# Navn Lag 60 m Lengde Liten ball
285 Elilnila Chelliah SK 10,5 2,91 24,24
291 Thivviyah Kohilavaj 2,14 14,72
293 Amalie Dahlen Moe Fet FIK 12 2,28 12,19
J 2005
# Navn Lag 60 m Lengde Liten ball
282 Telma R. Kristjansson Koll 10,6 3,22 21,15
290 Dinoya Nakulan Høybråten Stovner 10,8 3,15 16,18
J 2006
# Navn Lag 60 m Lengde Liten ball
246 Maria Lunde Østrem Fet FIK 12,5 2,51 8,64
248 Mirjam Lindås Hansen Fet FIK 12 2,44 12,38
250 Sofia Aamillom Fet FIK 10,7 2,53 17,71
294 Tuva Lysakermoen Fet FIK 11,9 1,86 15,81
J 2007
# Navn Lag 60 m Lengde Liten ball
182 Linnea Sørensen Nyman Fet FIK 1,87 10,63
295 Nathania Newton Høybråten Stovner 11,6 2,44 13,83
J2009
# Navn Lag 60 m Lengde Liten ball
247 Mina Lindås Hansen Fet FIK 14,1 1,52 4,2

JULELØPET  2013 :

Strømmen
1.THOMAS TRONSTAD             47.50
2.BJØRN LAUGLO                      54.12
3.BÅRD WANBERG                    58.33
4.0LE KNUT WESTLI                  60.07
5.SOLVEIG KALSTAD                61.48
6.SVEIN WANBERG                   63.03
7.FREDDY OLSEN                     64.18
8.ARVID TRONSTAD                 75.55
9.GRETE BERNTZEN                 97.15
10.KARIN LANGAKER                97.16
11.PER JONNY JOHANSEN        97.17
12.FRODE LANGAKER              97.18
13.LASSE NÆSS                        99.30
Fjellhamar
1.TORBJØRN MOE                    50.00
2.STEINAR DAVIDSEN               62.37
3.LISBETH SJØBERG                79.02
4.ARILD OLSEN                         79.03
Hanaborg
1.TROND OMME                         38.00
2.EIRIK AFDAL                            40.29
3.ODD ANDERSEN                     43.10
4.ASTRI ANDERSEN                   46.41
5.EDITH JOHANSEN                    50.01
6.WENCHE HAREIDE                  50.02
7.ANNE MERETHE DAHLEN       64.06
FORHOLD ; -1 ,GLATT PÅ FORTAU
STYRET ØNSKER ALLE GOD JUL OG GODT NYTT ÅR !!

PROLOG  25/11 2013

2 X 2,5 Km
OK LØPSFORHOLD  – 6  Tynt snølag på fortau/veikant
Sluttid    Halveis
Thomas    Tronstad      18,43
Shaher     Kahn            19,51
Ola            Moe             21,25
Tor             Moe            22,02
Norvald     Moe            22,38
Bård          Wanberg    22,40      11,48
Eirik           Moe            23,10
Knut           Erichsen    23,52      2,15
Ole  Knut    Westli        24,14    Løp kl. 18.00
Svein          Wanberg   24,20       12,20
Åge            Sjøberg      24,33       12,22
Ole             Aalen         24,44        2,25

Tidtaker:   Lasse.

 

RESULTATER BLODSLITET 19 OKTOBER 2013
                                                  3,3 KM         8,8 KM.      12.1 KM      17,6 KM.
MORTEN GRØAN                  11.36            33.40          45.45        1.08.24     NY LØYPEREKORD !!  
JO SIMEN SKOG                   11.37            34.50          47.32        1.11.19     PERS
THOMAS TRONSTAD            12.50             37.30          51.21        1.16.50    PERS
SVEIN BERNTZEN                12.32             37.30          51.42        1.18.01
OLA BERNTZEN                    12.56             39.11          53.34        1.20.01
NILS RUSTAD                        13.05             39.20          53.40        1.20.13   PERS
KETIL TJØGERSEN              13.05             39.30          54.33        1.22.46   PERS
GEIR HOLMSEN                    13.42             39.50           55,02        1.22.57
SHAHER KHAN                     14.53             43.10           58.36        1.26.32   PERS
JAN G.BRAATHEN                14.50             43.03           58.35        1.27.43
SISSELLUNDEBY              16.26             48.45           66.37       1.40.18   (DAMEVINNER)
BÅRD WANBERG                 15.34             47.55           65.50        1.41.36   PERS
NORVALD MO                       17.30             51.40           79.10        1.46.25
ÅGE SJØBERG                     19.28            59.21            79.32       1.56.38
MERETHE ANDERSEN       16.26             48.47—————BRUTT—————-
STAVGANG;
LASSE NÆSS                        —————————————-             2.27.30
ERIK MYHRE                         —————————————–            2.35.00
SYKKEL;
TROND LUNDEBY               8.53            30.35           39.35        1.01.03   NY LØYPEREKORD !!
OVER 60 ÅR;
REIDAR SKULAND             16.12            48.14
SVEIN WANBERG               16.40            51.08
FREDDY OLSEN                 18.05            54.20
OLE AALEN                          18.05            54.45
ODD ANDERSEN               19.55            59.22
KNUT LAUKVIK                   20.05          1.00.34
INGER BRAATHEN             22.55          1.03.40
ASTRI ANDERSEN             22.55         1.09.16
GRETE BERNTZEN           24.40         1.10.20
FRODE LANGAKER           ——-         1.19.23
KARIN LANGAKER             ——          1.19.23
LISBETH MYHRE               ——-         1.49.14
ARILD OLSEN                    26.26 ——–BRUTT
SANDER TJØGERSEN    ——-          43.53   (LØP FEIL)
TOPP FORHOLD , 4 GRADER
TAKK TIL VÅRE TIDTAKERE ,OLAV OG OLE KNUT SOM FIKK EN RESULTATLISTE SELV MED MANGE STARTTIDER, IMPONERENDE !!
VÅRE TROFASTE SPONSORER OSLO SPORTSLAGER OG  BAMA  SØRGET FOR PREMIER TIL ALLE.
HILSEN
RESULTATSERVICE
RESULTATER FRA 46. JULELØPET ,14 DESEMBER   2012 :
HANABORG;
ERIK AFDAL………… 38.50
TERJE OLSTAD……..45.33
FJELHAMAR;
OLAV NESHEIM……….54.20
GRO ROMMEN………..60.10
WENCKE HAREIDE….60.11
ARILD OLSEN…………75.00
STRØMMEN:
GEIR HOLMSEN…………..48.23
SHAHER KHAN…………….51.22
BJØRN LAUGLO………..  .53.01
REIDAR SKULAND……….58.51
SOLVEIG KALSTAD……..61.54
NORVALD MO…………….62.25
BÅRD WANBERG………. 63.17
SVEIN WANBERG……….63.27
OLE P.RØGEBERG……..63.58
FREDDY OLSEN…………67.19
OLE K.WESTLI…………..69.12
ARVID TRONSTAD………72.25
OLE AALEN……………….73.13
KNUT ERICHSEN………..74.03
STORM LØNNQUIST……77.36
KNUT LAUKVIK………….82.01
ODD ANDERSEN……….82.02
KARIN LANGAKER……..94.31
FRODE LANGAKER…….94.32
KNUT E.OLSEN………….94.33
STEINAR DAVIDSEN…..97.35
ARILD KELM……………..97.40
LASSE NÆSS………….102.30
ÅGE SJØBERG………..102.31
GRETE BERNZEN…….105.44
MARIT NÆSS………….105.45
LISBETH SJØBERG….107.58
FORHOLD ; MEGET BRA ,-5 GRADER

Resultater fra Blodslitet 20. oktober 2012.

Blodslitet ble avviklet under svært vanskelige forhold, mye regn i det siste, og regn under hele løpet. Løypa var nærmest fylt av vann, og glatt på partier med fjell.

Lang løype , 3 + 5+3+5 km, jenter:

1. Solveig Kalstad      19,03   1,01,22   1,21,29    2,03,34

 

Lang løype , 3+5+3+5 km , gutter:

1. Jon Olsen              12,10    36,21     49,40       1,14,27

2. Morten Grøan        12,20    36,45     50,00       1,15,09

3. Geir Holmsen         14,30    41,45     56,40       1,25,30

4. Shaer Kahn            14,30    47,00    1,03,45    1,35,14

5. Jon Ivar Klever       16,34    54,28    1,12,34    1,56,30

6. Bård Wanberg       20,00    1,0018   1,21,17    2,01,15

7. Åge Sjøberg          19,35    1,01,35   1,23,40    2,11,40

 

Kort løype , 3+ 5 km , gutter:

1. Svein Wanberg      17,45     54,35

2. Freddy Olsen          19,07    57,02

3. Reidar Skuland       19,26   1,03,58  1.hjelper for skadet løper.

3. Ole Aalen                19,05   1,03,58  Stygt fall med skade.

5. Knut Laukvik           22,55   1,10,35

5. Olav Nesheim         22,56    1,10,35

7.Odd Andersen         23,10    1,12,32

8. Frode Langaker      27,44    1,23,00

 

Kort løype , 3+5 km , m/staver , jenter:

1. Grete Berntzen      27,07    1,23,40

1. Marit Næss             27,07    1,23,40

 

Kort løype , 3+5 km , m/staver, gutter:

1. Lasse Næss          26,55     1,19,33

2. Arild Olsen            30,03     1,33,38

 

Tidtagere (under vanskelige forhold) : Einar Skåre, Astri Andersen, Ole K. Westli

 

 

 STOVNERKAMERATENES JUBILEUMSLØP (4 KM) TIRSDAG 18.SEPTEMBER 2012.

Det er i år 50 år siden Lørdagsløpet, som går hver lørdag kl.15 i sommerhalvåret, ble startet. Dette ble markert med et løp i den tilnærmet opprinnelige løypa. Lyn,torden og kraftig regn forsinket starten en halv time, og gjorde at løypa var ganske bløt. Her følger resultatene:

1. Jo Simen Skog                    15,32

2. Nils Rustad                         16,39

3. Geir Holmsen                      17,04

4. Arne Braathen                    17,51

5. Roger Eilertsen                   18,03

6. Jan Orderud                        18,22

7. Bjørn Lauglo                       18,27

8. Jon Ivar Klever                   18,37

9. Ståle Samuelsen                21,04

10. Svein Wanberg                21,18

11. Karin Braathen                 21,19

12. Ole Aalen                         22,36

13. Ole Knut Westli               22,39

14. Eirik Afdal                        22,48

15. Marit Næss                      25,20

Knut Laukvik                   25,20

 

 

Resultater fra Juleløpet 2011:

Strømmen (hovedløype):

!. Bjørn Lauglo             49,43

2. Thomas Tronstad     50,33

3. Knut Erichsen           57,48

4. Norvald Mo               59,39

5. Svein Wanberg         60,27

6. Åge Sjøberg              61,20

7. Freddy Olsen            62,32

8. Bård Wanberg          66,26

9. Rune Wanberg         67,43

10.Storm Lønnquist      68,59

11.Ole Aalen                 69,24

12.Arvid Tronstad         72,30

13.Ole Knut Westli       89,47

14.Lasse Næss             90,00

15.Karin Langaker        97,19

16.Frode Langaker       97,20

17.Arild Kelm               102,41

Fjellhamar:

1. Thorbjørn Moe          49,15

2. Grete Berntzen         74,30

3. Marit Næss                74,31

4. Lisbeth Sjøberg         74,32

5. Astri Andersen           74,33

6. Odd Andersen           74,34

7. Arild Olsen                 74,35

Hanaborg:

1. Bjørn Harald Olstad   38,19

2. Terje Olstad              38,20

3. Eirik Afdal                  41,00

4. Anne Merethe Dahlen 59,00

5. Steinar Davidsen       62,11

6. Bente Østhagen        63,00

Litt om Stovnerkameratene

Stovnerkameratene er en tradisjonsrik idrettsklubb som er lokalisert rundt stovnerbanen.
Den ble stiftet 09.09.1952. Klubben satser i dag  på friidrett,sykkel, langrenn (mest turrenn for voksne), barneidrett og dametrim (innendørs) vår og høst.

På disse sidene vil du finne informasjon om det klubben har å tilby utøvere i alle aldre og på
alle plan av trenere og treningstilbud. I tillegg finner du informasjon om styret, trenere og oppmenn, om utøverenes resultater, stevneinnbydelser, resultatservice, osv.

Kontaktinformasjon

Friidrett
Steinar Davidsen
steinardavidsen46@gmail.com
92894243

 

Langrenn
Ståle Samuelsen
detektor@broadpark.no
456 08 098

Sykkel
Hans Alexander Mangen
sykkelhans@gmail.com
936 43 153

Webansvarlig
Ole Knut Westli
ok-westl@online.no