Resultatliste Nasjonalt stevne Stovnerbanen 10.08.2005

Resultatliste Nasjonalt stevne Stovnerbanen 10.08.2005

Arr: Stovnerkameratene

100 m:

Kvinner Senior: Heat 1 Vind:-1,3

1. Anne Cathrine Bakken Tjalve 12.11

2. Karen Milli SK Vidar 12.55

3. Tina Stilson Trondheim Friid. 12.61

4. Thea Oppegaard Bul 12.65

5. Heidi Berg Sand Bul 12.97

Heat 2 Vind:-0,7

1. Ida Camilla Hals IF Hellas 12.70

2. Rannveig Kvalvik Moss IL 13.07

3. Marthe Nyhuus Vidar 13.09

4. Hege Olsen IF Sturla 13.16

5. Tine Borge IF Hellas 13.39

Heat 3 Vind:-0,7

1. Pernille Nordberg Bul 13.63

2. Lindsey Aasen IF Hellas 14.23

Kvinner Bedrift:

Madeleine Bergan Lørenskog DNS

Menn senior: Heat 1 Vind:-1,7

1. Einar Inge Aasen IF Hellas 11.19

2. Andreas Totsås Namsen IF 11.36

3. Bård Venholen Orion 11.42

4. Anders Nyhuus SK Vidar 11.59

5. Adam Jakobsen Bækkelaget SK 12.21

Heat 2 Vind:-1,4

1. Lars Ytterhaug Tjalve 11.45

2. Steffen Nøvik Bul 11.80

3. Nils Ousman D. Kah Bul 11.90

4. Erik Wennberg Bul 12.30

Lawrence Pupo Asker Friidrett DNS

Heat 3 Vind:0,0

1. Erik Holst Jansen IF Hellas 12.22

1. Per Kristian Solfjeld Lørenskog 12.22

3. Morten Nørjordet Osi 12.45

Christoffer Faack-Jacobsen Bul DNS

200 m:

Kvinner Senior: Heat 1 Vind:-0,7

1. Anne Cathrine Bakken Tjalve 25.21

2. Tina Stilson Trondheim Friid. 25.91

3. Hege Olsen IF Sturla 26.94

4.  Mette Brandstudmoen SK Vidar 27.40

5. Lindsey Aasen IF Hellas 29.38

Heat 2 Vind:-1,6

1. Elin Vee-Haugen Lørenskog 28.03

2. Hanna Solfjeld Lørenskog 28.49

3. Mathilde Pilskog Asker SK 28.50

4. Maja Adriaensen Asker SK 29.23

Kvinner Bedrift

5. K6 Kate Moane Alnæs U.I.O. Bil 31.83

Menn Senior: Heat 1 Vind:+0,1

1. Einar Inge Aasen IF Hellas 21.83

2. Andreas Totsås Namsen 22.26

3. Lars Jahr Røine Minerva IS 22.47

3. Michael Tomala Minerva IS 22.47

5. Bård Venholen Orion 22.64

Heat 2 Vind:0,0

1. Mads Kloster Asker SK 22.94

2. Erik Wennberg Bul 24.37

3. Torjus Tollnes Snare Bul 24.88

Steffen Nøvik Bul DNS

Christoffer Faack-Jacobsen Bul DNS

Heat 3 Vind:+0,3

1. Erik Holst Jensen IF Hellas 24.66

2. Patrick Engevold Nittedal IL 25.30

Menn Bedrift

3. Ole Henriksen Bilpost 27.22

4. P.G. Oslo Sporveier 28.90

5. M.Jacop Oslo Sporveier 32.08

Lars Henrik Dahl Bul DNS

400 m:

Kvinner Senior

1. Lene Brennodden Orion 62.73

800 m:

Kvinner Senior

1. Anne Lillegård Ull/Kisa 2.26.09

2. Inger Lise Fængsrud Royal 2.27.33

3. Berit Amundsen SK Vidar 2.29.60

4. Maria Ekman Ås IL 2.30.58

5. Karoline Hillestad Koritzinsky Asker 2.34.89

6. Kjersti Engen Lørenskog 2.35.82

Menn Senior: Heat 1

1. Magnus Lindahl Nesbyen IL 1.54.58

2. Thomas Schibbye SK Vidar 1.55.46

3. Henrik Berg-Olsen Bul 1.55.65

4. Vegard Imsland Tjalve 1.56.13

5. John Henry Strupstad Orion 1.56.99

6. Marius Frøvig Schneider Bul 1.57.41

7. Halvar Lange Bul 1.58.45

Jan Fredrik Bævre Tjalve DNS

Vidar Svee Tjalve DNS

Heat 2

1. Pål J. Larsen NTNUI Friidrett 2.02.01

2. Håkon Pleym BUL Tromsø 2.02.70

3. Odd Arnvid Bollingmo Tjalve 2.02.88

4. Anders Green-Stensrud Tjalve 2.04.09

5. Jon Øystein Rolstad Sarpsborg IL 2.06.19

6. Andreas Pettersen Tyrving 2.09.27

7. James M. Holtquist SD Vidar 2.10.02

Menn Bedrift

8. M10 Jan H. Johansen Telenor 2.27.69

Heat 3

1. Christian Jensen Tjalve 2.01.69

2. Abdirahman Guleed Bul 2.08.42

3. Andreas Skatvedt Modum 2.11.15

4. Ola Matre Asker SK 2.11.21

5. Rolf Birger Karlsen Stovnerkameratene 2.24.88

Menn Bedrift

6. M5 P.G. Oslo Sporveier 2.56.16

7. M6 M. Jacop Oslo Sporveier 3.03.56

8. M8 Marino Øien Bilpost 3.17.56

Fredrik Urke Bul DNF

3000 m :

Kvinner Senior

1. Ine Hovi Ås IL 10.16.51

2. Cristina B. Holth SK Vidar 10.34.77

3. Rut Åshild Utsi Sandstad Osi 10.38.10

4. Hege Njå SK Vidar 10.55.43

5. Hanne Lene Nygård Raufoss IL 11.06.23

6. Sara Haga SK Vidar 11.07.87

7. Anne Myhr SK Vidar 11.11.11

8. Silje Kinsten SK Vidar 11.19.27

Menn Senior:

1. Jan Chr. Kaltenborn IK Tjalve 8.39.77

2. Kristian Breili Ås IL 8.52.68

3. Lars Ohren Ringerike Friidr.kl. 9.29.26

4. Andreas Østvold Bul 9.33.13

5. Kjetil Vindedal Ås IL 9.41.56

6. Per Henning Bjerva Ås IL 9.42.42

7. Bjørn Håvard Evjen Ås IL 9.58.42

8. Jan Holte Karlsen Snøgg Friidrett 10.04.76

9. Geir Inge Selte Ringerike Friidr.kl. 10.13.23

10. Fritjof Josefsen Bul 10.14.62

11. Tore Bredesen Snøgg Friidrett 10.24.50

12. Trond Inge Carlsen Rustad IL 10.42.51

100 m hekk

1. Rannveig Kvalvik Moss IL 15.47 Vind: -2,8

2. Line Kloster Asker SK 16.23 Vind: -2,8

Diskos:

Kvinner Senior

1. Madeleine Bergan Lørenskog 32.90

Kvinner Bedrift:

1. K6 Kate Moane Alnes UIO.B.I.L 22.38

Menn Senior

1. Thomas Rosvold Tjalve 50.03

2. Vegard Henriksn Bjørndal IF 38.60

Menn Bedrift:

1. M8 Ole Henriksen Bilpost 31.85

2. M8 Marino Øien Bilpost 17.86

1. M12 Øystein Tullerud Securitas 26.10

2. M12 Odd Berg Bilpost 21.56

Høyde:

Menn Senior

1. Andreas Aune Viken Fredrikstad IF 2.05

2. Martin Hæreid Horten FIK 2.00

3. Anders Falkum Nittedal IL 1.90

Slegge

Kvinner Senior

1. Kate Moane Alnes Stovnerkameratene   d

Menn Senior

1. Thomas Rosvold Tjalve 50.91

2. Vegard Henriksen Bjørndal IF 43.22

Lengde

Kvinner Bedrift:

1. Kate Moane Alnes U.I.O. B.I.L 4.23

Hopp 1. 2. 3.

Vind  -0,3 0,0

Res. dødt 4.20 4.23

Menn Senior

1. Paul Redford Nittedal 5.92

Hopp 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Vind  -0,7   0,0 0,0

Res. dødt 5.92 dødt dødt 5.85 5.82

2. Martin Johansen Moss IL 5.28

Hopp 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Vind  0,0 -0,7  0,0

Res. dødt 5.18 5.28 dødt dødt 5.16

Menn Bedrift:

1. M8 Ole Henriksen Bilpost 5.24

Hopp 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Vind -0,7 0,0   0,0 0,0

Res. 5.02 5.24 dødt dødt 4.87 4.61

Tresteg

Kvinner Senior

1. Anu Kaplis Bjørndal IF 9.40

Hopp 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Vind -0,7 -0,7 0,0 -2,0 0,0 0,0

Res. 8.98 8.86 9.36 9.23 9.29 9.40

Menn Senior

1. Kristen Rønningsbakken Orion 13.92

Hopp 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Vind -1,0 0,0

Res. dødt dødt 13.92 13.90 dødt dødt

2. Morten Nørjordet OSI 12.90

Hopp 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Vind -0,7 -0,7  0,0 0,0 0,0

Res. 12.43 12.84 dødt 12.83 12.90 12.80

Resultatliste Nasjonalt stevne Stovnerbanen 10.08.2005

Resultatliste Nasjonalt stevne Stovnerbanen 10.08.2005

Arr: Stovnerkameratene

100 m:

Kvinner Senior: Heat 1 Vind:-1,3

1. Anne Cathrine Bakken Tjalve 12.11

2. Karen Milli SK Vidar 12.55

3. Tina Stilson Trondheim Friid. 12.61

4. Thea Oppegaard Bul 12.65

5. Heidi Berg Sand Bul 12.97

Heat 2 Vind:-0,7

1. Ida Camilla Hals IF Hellas 12.70

2. Rannveig Kvalvik Moss IL 13.07

3. Marthe Nyhuus Vidar 13.09

4. Hege Olsen IF Sturla 13.16

5. Tine Borge IF Hellas 13.39

Heat 3 Vind:-0,7

1. Pernille Nordberg Bul 13.63

2. Lindsey Aasen IF Hellas 14.23

Kvinner Bedrift:

Madeleine Bergan Lørenskog DNS

Menn senior: Heat 1 Vind:-1,7

1. Einar Inge Aasen IF Hellas 11.19

2. Andreas Totsås Namsen IF 11.36

3. Bård Venholen Orion 11.42

4. Anders Nyhuus SK Vidar 11.59

5. Adam Jakobsen Bækkelaget SK 12.21

Heat 2 Vind:-1,4

1. Lars Ytterhaug Tjalve 11.45

2. Steffen Nøvik Bul 11.80

3. Nils Ousman D. Kah Bul 11.90

4. Erik Wennberg Bul 12.30

Lawrence Pupo Asker Friidrett DNS

Heat 3 Vind:0,0

1. Erik Holst Jansen IF Hellas 12.22

1. Per Kristian Solfjeld Lørenskog 12.22

3. Morten Nørjordet Osi 12.45

Christoffer Faack-Jacobsen Bul DNS

200 m:

Kvinner Senior: Heat 1 Vind:-0,7

1. Anne Cathrine Bakken Tjalve 25.21

2. Tina Stilson Trondheim Friid. 25.91

3. Hege Olsen IF Sturla 26.94

4.  Mette Brandstudmoen SK Vidar 27.40

5. Lindsey Aasen IF Hellas 29.38

Heat 2 Vind:-1,6

1. Elin Vee-Haugen Lørenskog 28.03

2. Hanna Solfjeld Lørenskog 28.49

3. Mathilde Pilskog Asker SK 28.50

4. Maja Adriaensen Asker SK 29.23

Kvinner Bedrift

5. K6 Kate Moane Alnæs U.I.O. Bil 31.83

Menn Senior: Heat 1 Vind:+0,1

1. Einar Inge Aasen IF Hellas 21.83

2. Andreas Totsås Namsen 22.26

3. Lars Jahr Røine Minerva IS 22.47

3. Michael Tomala Minerva IS 22.47

5. Bård Venholen Orion 22.64

Heat 2 Vind:0,0

1. Mads Kloster Asker SK 22.94

2. Erik Wennberg Bul 24.37

3. Torjus Tollnes Snare Bul 24.88

Steffen Nøvik Bul DNS

Christoffer Faack-Jacobsen Bul DNS

Heat 3 Vind:+0,3

1. Erik Holst Jensen IF Hellas 24.66

2. Patrick Engevold Nittedal IL 25.30

Menn Bedrift

3. Ole Henriksen Bilpost 27.22

4. P.G. Oslo Sporveier 28.90

5. M.Jacop Oslo Sporveier 32.08

Lars Henrik Dahl Bul DNS

400 m:

Kvinner Senior

1. Lene Brennodden Orion 62.73

800 m:

Kvinner Senior

1. Anne Lillegård Ull/Kisa 2.26.09

2. Inger Lise Fængsrud Royal 2.27.33

3. Berit Amundsen SK Vidar 2.29.60

4. Maria Ekman Ås IL 2.30.58

5. Karoline Hillestad Koritzinsky Asker 2.34.89

6. Kjersti Engen Lørenskog 2.35.82

Menn Senior: Heat 1

1. Magnus Lindahl Nesbyen IL 1.54.58

2. Thomas Schibbye SK Vidar 1.55.46

3. Henrik Berg-Olsen Bul 1.55.65

4. Vegard Imsland Tjalve 1.56.13

5. John Henry Strupstad Orion 1.56.99

6. Marius Frøvig Schneider Bul 1.57.41

7. Halvar Lange Bul 1.58.45

Jan Fredrik Bævre Tjalve DNS

Vidar Svee Tjalve DNS

Heat 2

1. Pål J. Larsen NTNUI Friidrett 2.02.01

2. Håkon Pleym BUL Tromsø 2.02.70

3. Odd Arnvid Bollingmo Tjalve 2.02.88

4. Anders Green-Stensrud Tjalve 2.04.09

5. Jon Øystein Rolstad Sarpsborg IL 2.06.19

6. Andreas Pettersen Tyrving 2.09.27

7. James M. Holtquist SD Vidar 2.10.02

Menn Bedrift

8. M10 Jan H. Johansen Telenor 2.27.69

Heat 3

1. Christian Jensen Tjalve 2.01.69

2. Abdirahman Guleed Bul 2.08.42

3. Andreas Skatvedt Modum 2.11.15

4. Ola Matre Asker SK 2.11.21

5. Rolf Birger Karlsen Stovnerkameratene 2.24.88

Menn Bedrift

6. M5 P.G. Oslo Sporveier 2.56.16

7. M6 M. Jacop Oslo Sporveier 3.03.56

8. M8 Marino Øien Bilpost 3.17.56

Fredrik Urke Bul DNF

3000 m :

Kvinner Senior

1. Ine Hovi Ås IL 10.16.51

2. Cristina B. Holth SK Vidar 10.34.77

3. Rut Åshild Utsi Sandstad Osi 10.38.10

4. Hege Njå SK Vidar 10.55.43

5. Hanne Lene Nygård Raufoss IL 11.06.23

6. Sara Haga SK Vidar 11.07.87

7. Anne Myhr SK Vidar 11.11.11

8. Silje Kinsten SK Vidar 11.19.27

Menn Senior:

1. Jan Chr. Kaltenborn IK Tjalve 8.39.77

2. Kristian Breili Ås IL 8.52.68

3. Lars Ohren Ringerike Friidr.kl. 9.29.26

4. Andreas Østvold Bul 9.33.13

5. Kjetil Vindedal Ås IL 9.41.56

6. Per Henning Bjerva Ås IL 9.42.42

7. Bjørn Håvard Evjen Ås IL 9.58.42

8. Jan Holte Karlsen Snøgg Friidrett 10.04.76

9. Geir Inge Selte Ringerike Friidr.kl. 10.13.23

10. Fritjof Josefsen Bul 10.14.62

11. Tore Bredesen Snøgg Friidrett 10.24.50

12. Trond Inge Carlsen Rustad IL 10.42.51

100 m hekk

1. Rannveig Kvalvik Moss IL 15.47 Vind: -2,8

2. Line Kloster Asker SK 16.23 Vind: -2,8

Diskos:

Kvinner Senior

1. Madeleine Bergan Lørenskog 32.90

Kvinner Bedrift:

1. K6 Kate Moane Alnes UIO.B.I.L 22.38

Menn Senior

1. Thomas Rosvold Tjalve 50.03

2. Vegard Henriksn Bjørndal IF 38.60

Menn Bedrift:

1. M8 Ole Henriksen Bilpost 31.85

2. M8 Marino Øien Bilpost 17.86

1. M12 Øystein Tullerud Securitas 26.10

2. M12 Odd Berg Bilpost 21.56

Høyde:

Menn Senior

1. Andreas Aune Viken Fredrikstad IF 2.05

2. Martin Hæreid Horten FIK 2.00

3. Anders Falkum Nittedal IL 1.90

Slegge

Kvinner Senior

1. Kate Moane Alnes Stovnerkameratene   d

Menn Senior

1. Thomas Rosvold Tjalve 50.91

2. Vegard Henriksen Bjørndal IF 43.22

Lengde

Kvinner Bedrift:

1. Kate Moane Alnes U.I.O. B.I.L 4.23

Hopp 1. 2. 3.

Vind  -0,3 0,0

Res. dødt 4.20 4.23

Menn Senior

1. Paul Redford Nittedal 5.92

Hopp 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Vind  -0,7   0,0 0,0

Res. dødt 5.92 dødt dødt 5.85 5.82

2. Martin Johansen Moss IL 5.28

Hopp 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Vind  0,0 -0,7  0,0

Res. dødt 5.18 5.28 dødt dødt 5.16

Menn Bedrift:

1. M8 Ole Henriksen Bilpost 5.24

Hopp 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Vind -0,7 0,0   0,0 0,0

Res. 5.02 5.24 dødt dødt 4.87 4.61

Tresteg

Kvinner Senior

1. Anu Kaplis Bjørndal IF 9.40

Hopp 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Vind -0,7 -0,7 0,0 -2,0 0,0 0,0

Res. 8.98 8.86 9.36 9.23 9.29 9.40

Menn Senior

1. Kristen Rønningsbakken Orion 13.92

Hopp 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Vind -1,0 0,0

Res. dødt dødt 13.92 13.90 dødt dødt

2. Morten Nørjordet OSI 12.90

Hopp 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Vind -0,7 -0,7  0,0 0,0 0,0

Res. 12.43 12.84 dødt 12.83 12.90 12.80