Resultatliste for OSLO KM veteraner på Stovnerbanen 14.06.2004

Resultatliste for OSLO KM veteraner på Stovnerbanen 14.06.2004.

Arr: Stovnerkameratene

100 m: Vind: for sterk vind Plass    Resultat:

Kvinner

KV 40-44 Kate Moane Alnes Stovnerkam. 1. 14.7

KV 60-64 Sofie Jacobsen Oslo IL 1. 17.9

Menn

MV 45-49 Tom Patricksson Bækkelagets sp.kl. 1. 14.6

MV 60-64 Leif N. Olsen Bækkelagets sp.kl. 1. 19.5

MV 65-69 Jostein Haraldseid Bækkelagets sp.kl. 1. 13.3

MV 70-74 John Broholt Oslo IL 1. 15.0

MV 75-79 Svein Høilo Oslo IL 1. 17.5

400 m:

Menn

MV 40-44 Rolf Birger Karlsen Stovnerkameratene 1. 61.6

1500 m:

Kvinner

KV 60-64 Sofie Jacobsen Oslo IL 1. 6.51.1

Menn

MV 45-49 Kurth Magnussen Bækkelagets sp.kl. 1. 4.53.7

Morten Hultin Bækkelagets sp.kl. 2. 5.32.2

MV 50-54 Willy Vangen Bækkelagets sp.kl. 1. 6.15.1

Kjell Meum Oslo IL 2. 16.6

Bengt Høglund Bækkelagets sp.kl. 2. 6.33.1

MV55-59 Bjørn Lauglo Stovnerkameratene 1. 4.52.0

Dag Erichsrud IL i BUL 2. 5.02.6

Knut Erichsen Stovnerkameratene 3. 5.22.3

MV65-69 Ole Aalen Vidar 1. 5.50.7

Høyde

Kvinner

KV 40-44 Kate Moane Alnes Stovnerkameratene 1. 1.20

Menn

MV 60-64 Omar Ragnvald Hansen IK Tjalve 1. 1.30

MV 65-69 Jostein Haraldseid Bækkelagets sp.kl. 1. 1.30

MV 70-74 John Broholt Oslo IL 1. 1.15

MV 75-79 Svein Høilo Oslo IL 1. 1.20

MV 85-89 Erling Svennevik Oslo IL 1. 1.00

Kjell Meum Oslo IL 2. 1.10

Spyd Plass Resultat

Kvinner

KV 40-44 Kate Moane Alnes Stovnerkameratene 1. 19.60

KV 60-64 Sofie Jacobsen Oslo IL 1. 12.52

Menn

MV 65-69 Jostein Haraldseid Bækkelagets sp.kl. 1. 31.73

MV 85-89 Erling Svennevik Oslo IL 1. 21.09

MV 70-74 John Broholt Oslo IL 1. 26.01

Kjell Meum Oslo IL 2. 21.54

Tresteg   Vind: for sterk vind

Kvinner

MV 40-44 Kate Moane Alnes Stovnerkameratene 1. 8.54

Menn

MV 60-64 Omar Ragnvald Hansen IK Tjalve 1. 9.39

MV 70-74 John Broholt Oslo IL 1. 8.48

Kjell Meum Oslo IL 2. 6.95

Kule

Kvinner

KV 40-44 Kate Moane Alnes Stovnerkameratene 1.    7.19

KV 55-59 Inger Holter Holmgrunn Opil 1. 10.42

KV 60-64 Sofie Jacobsen Oslo IL 1.  6.90

Menn

MV 60-64 Leif N. Olsen Bækkelaget sp.kl. 1.  9.46

Omar Ragnvald Hansen IK Tjalve 2.  9.45

MV 65-69 Jostein Haraldseid Bækkelaget sp.kl. 1.  8.90

MV 70-74 Kjell Meum Oslo IL 1.  8.32

MV 85-89 Erling Svennevik Oslo IL 1.  8.36

80 m hekk          Vind: for sterk vind

Menn

MV75-79 Svein Høilo Oslo IL 1. 18.4

Resultatliste for AKERSHUS KM veteraner på Stovnerbanen 14.06.2004

Resultatliste for AKERSHUS KM veteraner på Stovnerbanen 14.06.2004.

Arr: Stovnerkameratene

100 m Vind: for sterk vind Plass    Resultat:

Menn

MV 45-49 Tom Hansen Lørenskog Friidr. 1. 13.2

MV 55-59 Tor Hegde Lørenskog Friidr. 1. 14.0

MV 60-64 Roald Gjetmundsen Lørenskog Friidr. 1. 13.5

MV 70-74 Bjørn Håkonsen Fossum IF 1. 15.8

400 m:

Menn

MV 55-59 Knut Rimstad Ull/Kisa 1. 61.2

Tor Hegde Lørenskog Friidr. 2. 70.3

1500 m:

Menn

MV 35-39 Rune Nilsen Raumnes&ÅrnesIL 1. 4.40.0

MV 50-54 Jan Erik Rybråten Raumnes&ÅrnesIL 1. 5.13.6

MV 55-59 Harald Ødegård Raumnes&ÅrnesIL 1. 4.49.4

Knut Rimstad Ull/Kisa 2. 5.13.2

Høyde

Menn

MV 55-59 Knut Rimstad Ull/Kisa 1. 1.40

MV 70-74 Bjørn Håkonsen Fossum IF 1. 1.15

Tresteg Vind: for sterk vind

Menn

MV 40-44 Jan Berntzen Asker skiklubb 1. 12.34

Kule

Kvinner

MV 70-74 Gerd Mjelde Bærum sk. 1. 6.86

Menn

MV 35-39 Nils Rune Fossum Lørenskog Friidr. 1. 11.29

MV 55-59 Willy Hauge Minerva IL 1.   8.85

MV 70-74 Tarald Rui Lørenskog Friidr. 1. 12.50

80 m hekk Vind: for sterk vind

Kvinner

MV 70-74 Gerd Mjelde Bærum sk. 1. 19.1

Resultatliste Nasjonalt stevne Stovnerbanen 09.06.2004

Resultatliste Nasjonalt stevne Stovnerbanen 09.06.2004

Arr: Stovnerkameratene

100 m: Vind:+1,4

Kvinner Senior:

1. Stine Rui Moss IL 12.61

2. Rannveig Kvalvik Moss IL 12.74

3. Laila Gjerde OSI Friidrett 13.03

Menn Senior: Vind:+1,4

1. Robert Høynesdal Moss IL 11.76

2. Jørgen Utne Moss IL 11.77

3. Bjart-Are Steinsland OSI Friidrett 12.81

Menn Bedrift: Vind:+2,1

1. M4 Richard Smitt-Ingebretsen Pakkepost 12.71

1. M7 Ole Henriksen Bilpost 13.36

1. M11 Jostein Haraldseid Siemens 13.77

1. M5 Vegard Brænd Pakkepost 15.18

1. M12 John Broholt Ringnes 15.76

1. M13 Svein Høilo Tine B.I.L 18.01

2 M13 Arne Lunder Ringnes 19.59

200 m: Vind:+2,2

Kvinner :

1. KS Stine Rui Moss IL 25.97

2. KS Rannveig Kvalvik Moss IL 26.34

1. K6 Kate Moane Alnes UIO-B.I.L 32.69

1. K10 Sofie Jakobsen UIO-B.I.L 38.51

1. K12 Gerd Mjelde Bærum kom. 43.10

Menn Senior Heat 1: Vind:+1,8

1. Marius Schneider IL i Bul 23.60

2. Robert Høynesdal Moss IL 24.00

3.  Jørgen Utne Moss IL 24.12

Menn Senior Heat 2: Vind:+2,0

1. Per Lunke IL i Bul 23.74

2. Petter Gire Døhlie IL i Bul 24.26

3.  Henrik Berg-Olsen IL i Bul 24.43

4. Morten Nørjordet OSI 24.83

400 m :

Menn Senior:

1. Yngve Sunsfjord Norna Salhus 48.94

2. Vegard Bollum IK Tjalve 58.83

800 m:

Kvinner Bedrift:

1. K6 Kate Moane Alnes UIO-B.I.L 2.56.47

1. K10 Sofie Jakobsen UIO-B.I.L 3.23.68

1. K12 Gerd Mjelde Bærum Kommune 3.57.64

1500 m :

Kvinner Senior:

1. Randi Vermelid Tønsberg FIK 4.56.96

2. Ida Monn Birkhaug IK Tjalve 4.58.03

3. Mette Riise SK Vidar 5.02.96

4. Anniken Sørlie IK Tjalve 5.21.27

Menn Senior:

1. Odd A. Bollingmo IK Tjalve 4.09.54

2. Ingar Nystrøm IL i Bul 4.15.01

3. Torbjørn Simmenes Osterøy IL 4.28.00

4. Kristoffer Rein Ås IL 4.34.16

1. M7 Kurth Magnussen Pakkepost 4.54.44

1. M4 Richard Smitt-Ingebretsen Pakkepost 5.04.53

1. M3 Bent Luther Oslo Kommune 5.14.57

3000 m :

Menn Senior:

1. Jon A. Preststulen IK Tjalve 8.34.10

2. Egil R. Osnes IK Tjalve 8.36.38

3. Tore Sand-Hanssen Modum FIK 8.44.50

4. Peter Mugisha IK Tjalve 8.47.96

5. Tom Albertsen IK Tjalve 9.01.80

6. Jan Chr. Kaltenborg IK Tjalve 9.02.39

7. Tom Arne Kallager Modum FIK 9.26.85

8. Winston Knights Stovnerkameratene 9.55.47

9. Bård Kvalheim IK Tjalve DNF

Kule:

Menn Bedrift:

1. M4 Richard Smitt-Ingebretsen Pakkepost 8.48

1. M5 Vegard Brænd Pakkepost 6.21

1. M7 Ole Henriksen Bilpost 9.20

2. M7 Marino Øien Bilpost 7.19

1. M9 Tore Fosse Bilpost 9.65

1. M11 Jostein Haraldseid Siemens 9.35

1. M12 John Broholt Ringnes 7.96

2. M12 Øystein Tullerud Securitas 7.61

1. M13 Arne Lunder Ringnes 6.97

Diskos:

Menn Senior:

1. Bjørn Kristiansen IK Tjalve 34.64

Kvinner Bedrift:

1. K6 Kate Moane Alnes UIO.B.I.L 21.39

1. K10 Sofie Jakobsen UIO-B.I.L 15.69

Lengde Menn Bedrift:

1. M5 Vegard Brænd Pakkepost 3.40

1. M7 Ole Henriksen Bilpost 5.16

1. M12 John Broholt Ringnes 3.85

1. M13 Arne Lunder Ringnes 2.71

Tresteg Kvinner Bedrift:

1. K12 Gerd Mjelde Bærum Kommune 6.09