Onsdag 10.09.03 KM slegge

Resultatliste KM Slegge på Stovnerbanen 10.09.2003

Arr: Stovnerkameratene

Slegge:

Gutter 11 år: Sindre Henriksen Bjørndal IF 19.81

Gutter 13 år: Eivind Henriksen Bjørndal IF 39.97

Gutter 15 år: Vegard Henriksen Bjørndal IF 43.44

Jenter 17 år: Kjersti Smedsrud BSK 25.69

Kvinner Senior: Kate Moane Alnes IK Tjalve 22.21

Mandag 04.08.03 kl. 18.30 Nasjonalt stevne

Resultatliste Nasjonalt stevne Stovnerbanen 04.08.2003

Arr: Stovnerkameratene

110 m hekk:

Menn Senior: Vind:+2,0

1. Erik Ringdal SK Vidar 15.49

100 m:

Kvinner Senior:

Heat 1 Vind:+2,0

1. Synnøve Andersen IL Sturla 12.16

2. Stine Rui Moss IL 12.64

3. Karen Helene Milli SK Vidar 12.65

4. Rannveig Kvalvik Moss IL 12.70

5. Hege Olsen IL Sturla 12.82

6. Marthe Gunnerød IL i Bul 13.14

Heat 2 Vind:+4,7

1. Heidi Bjørsrud Askim IF 13.25

2. Elisabeth Langrusten Ull/Kisa 13.99

3. Hilde Gustavson Ull/Kisa 14.75

4. Klara Lyngnes OSI Friidrett 14.85

Menn Senior:

Heat 1 Vind:+1,2

1. Magne Skovli IL Tyrving 11.23

2. Tomas Lunell    IK Tjalve 11.23

3. Robert Høynesdal Moss IL 11.35

4. Kristian Skullerud Moss IL 11.39

5. Thomas Karlsen Modum FIK 11.49

6. Chisom Okeke IK Tjalve 11.57

Heat 2 Vind:+3,0

1. Ole Martin Trønnes Fil Borg 11.71

2. Espen T. Johansen Espa IL 12.00

3. Ole-Thomas S. Andersen IF Hellas 12.01

4. Per Ellefsen Fredrikstad IF 12.29

5. Bjart-Are Steinsland OSI Friidrett 12.38

200 m:

Kvinner Senior Vind:+2,0

Heat 1

1. Hege Olsen IL Sturla 26.08

2. Siri Eritsland SK Vidar 26.16

3. Ingrid Magnus IL i Bul 26.81

4. Marthe Gunnerød IL i Bul 27.14

5. Hege Enger Eiker Kvikk IF 27.16

Heat 2 Vind:+2,7

1. Kari Robøle Ull/Kisa 30.18

2. Hilde Gustavson Ull/Kisa 30.91

Menn Senior:

Heat 1 Vind:+1,1

1. Johan Syljeset Lillehammer IF 22.32

2. Robert Høynesdal Moss IL 22.70

3. Kristian Skullerud Moss IL 22.96

4. Thomas Karlsen Modum FIK 23.06

5. Ole-Martin Trønnes Fil Borg 23.75

Aham Okeke IK Tjalve DNS

Heat 2 Vind:+3,7

1. Marius Frøvig Schneider IL i Bul  23.61

2. Christian Jensen IK Tjalve 23.73

3. Ole-Thomas S. Andersen IF Hellas 23.89

4. Per Lunke IL i Bul 24.12

5. Vidar Sve IK Tjalve 24.24

6. Mohammed Abdi IL i Bul 25.17

Heat 3 Vind:+2,4

1. Magnus Fritsvold Lørenskog FIL 24.51

2. Henrik Berg-Olsen IL i Bul 24.53

3. Henrik Sømo Solberg Lørenskog FIL 26.20

Menn Bedrift:

4. Arne Lunder Ringnes B.I.L. 41.36

400 m:

Menn Senior:

1. Øystein Svendsen IL Tyrving 52.05

2. Dag Thomas Hansson Tromsø FIK 58.62

800 m:

Menn Senior

Heat 1:

1. Øystein Sylta SK Vidar 1.56.86

2. Gaute Bere Malmø 1.56.91

3. Tom Albertsen IK Tjalve 1.58.46

4. Erlend Mangset Krog IL i Bul 1.59.15

5. Håkon Brox Eiker Kvikk 1.59.91

Tom-Erik Lukkedal IL i Bul DNS

Geir Berg IL I Bul DNS

Mohamed Abdi IL i Bul DNS

Dag Olav Wersrad IL I Bul DNS

Heat 2

1. Andreas Deilhaug Askim IF 2.00.05

2. John Henry Strupstad IL i Bul 2.00.92

3. Odd A. Bollingmo IK Tjalve 2.01.32

4. Jan Christian Kaltenborn IK Tjalve 2.02.80

5. Ingar Nystrøm IL i Bul 2.03.41

6. Jul Fredrik Kaltenborn OSI Friidrett 2.03.44

7. Henrik Th. Tveter Moss IL 2.03.93

8. Sverre Magnus Huse Askim IF 2.06.31

9. Petter Gire Døhlie IL i Bul 2.08.34

Heat 3

1. Rune Nilsen Raumnes&Årnes 2.05.74

2. Eilef Rosnes Moss IL 2.07.53

3. Kjetil Ask IL Brane 2.08.67

4. Jørgen Lønnquist Stovnerkameratene 2.08.78

5. Per Richard Iversen IL i Bul 2.12.40

6. Sverre Brunstad Amersham 2.17.13

7. Volkmar Kelle Fossum IF 2.17.62

8. Magnus Deilhaug Askim IF 2.20.49

Kvinner Senior

1. Elisabeth Langrusten Ull/Kisa 2.28.36

2. Kathrine Madsen IK Tjalve 2.28.80

3. Linda Engstrøm IF Sturla 2.34.20

4. Anne Lillegård Ull/Kisa 2.36.47

Kvinner Bedrift

5. Gerd Mjelde Bærum Kom. 3.54.50

3000 m

Menn Senior

1. Egil Reidar Osnes KFUM Kam. 8.42.59

2. Erland Rolien Frol IL 8.50.14

3. Peter Mugisha IK Tjalve 8.53.84

4. Trygve Reitan Bøler IL 9.18.53

5. Håkon Kinn Askim IF 9.19.02

6. Børre Tollefsen Bøler IL 9.23.47

7. Jonas Nielsen Lørenskog 9.34.74

8. Audun Stikbakke Espa IL 9.37.61

9. Jon Arne Skrove Verdal FIK 9.39.16

10. Jan Billy Aas Ski IL 9.41.37

11. Vegard Raaum Søndre Land 9.41.87

12. Ole Kjell Langmyren Gjensidige Nor 9.54 87

13. Thomas Kenworthy Oppegård IL 9.56.02

14. Kaare M. Risung Schjødt 9.57.16

15. Geir Lunde Stovner VG’s B.I.L 10.16.97

16. Heming Leira IL i Bul 10.23.73

17. Stig A. Vangsnes Oppegård IL 10.26.73

18. Martin Skaarer Ski IL 10.39.23

19. Oddbjørn Overskott OSI Friidrett 10.56.25

20. John Ørjan Strand Oppegård IL 11.35.46

Kvinner Senior:

1. Mette Justad IF Sturla 11.05.77

2. Rut Åshild Utsi OSI Friidrett 11.06.41

3. Ann Kristin Dyrkolbotn SK Vidar 11.34.61

4. Klara Lyngnes OSI Friidrett 11.46.61

5. Cathrin Iren Gärtner OSI Friidrett 11.53.21

Lengde:

Kvinner Senior: Vind:

1. Lissie Mo IF Sturla 5.59 +1,8

2. Rannveig Kvalvik Moss IL 5.56 +2,5

3. Karen Helene Milli SK Vidar 5.35 +3,1

4. Hege Charlotte Martinsen IL i Bul 5.24 +2,2

Menn Senior:

1. Martin Ertsås FIK Orion 5.46 +1,0

Høyde:

Menn Bedrift:

1. Arne Lunder Ringnes B.I.L 1.00

Spyd:

Menn Bedrift:

1.35-39 Vegard Brænd Posten 22.52

1. M7  Nils Kristian Espeseth Hafslund entrep. 32.31

1. M12  Øystein Tullerud Securitas 27.56

1. M13  Arne Lunder Ringnes B.I.L 24.37

Menn Senior:

1. Bjørn Kristiansen IK Tjalve 47.30

2. Knut Steinar Syvertsen FIL Borg 40.89

Kvinner Bedrift:

1. Anne G. Kristiansen Bærumsposten 21.48

Kvinner Senior:

1. Ingunn Vikse IK Tjalve 34.87

Slegge:

Menn Senior

1. Erlend Vabe Løten Friidrett 49.82

2. Kjetil Aasen Løten Friidrett 41.99

3. Knut Steinar Syvertsen FIL Borg 36.66

Tresteg

Kvinner Bedrift

1. Gerd Mjelde Bærum Kom. 6.97

Mandag 08.09.03 Barneleker

Resultatliste Barneleker Stovnerbanen 08.09.2003

Arr: Stovnerkameratene

Liten

60 m Ball Lengde Høyde

Jenter 93

Nina Seehusen Bjørndal IF 10.4 14.42 0.95

Julie Solvang Bjørndal IF 10.9 13.90 2.52

Ingrid Lund Eidheim Bjørndal IF 11.0 14.60 0.95

Embla Måkestad Glomstein Bul 2.30

Jenter 95

Stine Solvang Bjørndal IF 11.0 7.75 2.78

Sigrid Male Davidsen Stovnerkam. 11.9 12.18 2.50

Jenter 96

Anne Dahl Bul 14.6 0.70

Jenter 97

Stine Moane Alnes Stovnerkam. 15.2 4.90 2.10

Gutter 92

Kristian Hemingby Stovnerkam. 10.7 2.88

Gutter 93

Sindre Henriksen Bjørndal IF   9.6 33.91 3.60

Nicolas Tonne Bjørndal IF 10.0 26.58 3.13

Henrik Male Davidsen Stovnerkam. 10.0 22.90 2.96

Quang Huy Huynh Bjørndal IF 10.4 27.86 2.96

Marius Falldalen Bjørndal IF 11.6 27.60 2.60

Gutter 94

Henrik Tessem Kolsaker Bul 10.0 19.42 3.10

Glenn Fredrik Fletcher Ellingsrud 10.7 27.58 2.93

Mats Granøien Stovnerkam. 11.1 17.47 2.51

Henrik Kraft Salgaard Bjørndal IF 11.2 24.19 0.95

Gutter 95

Torgeir Moe Høybråten&Stovner 10.9 27.54 2.66

Andreas Strand Bjørndal IF 11.4 19.18 2.58

Gutter 97

Kennett Fletcher Ellingsrud 16.97 2.16

Gutter 98

Jonas Granøien Stovnerkam. 16.12   5.60 1.68