Onsdag 11.06.03 kl. 18.30 Nasjonalt stevne

Resultatliste Nasjonalt stevne Stovnerbanen 11.06.2003

Arr: Stovnerkameratene

100 m: Vind:+0,4

Menn Senior:

1. MS Morten Nørjordet OSI Friidrett 12.37

Menn Bedrift:

1. Kl 11 John Broholt Ringnes 15.87

200 m: Vind:+0,5

Kvinner Bedrift:

1. Kl 4 Karen Maseide AmershamHealth 30.52

2. Kl 10 Sofie Jakobsen UIO-B.I.L 39.31

3. Kl 12 Gerd Mjelde Bærum kom. 41.84

Menn Senior: Vind:+0,2

1. MS Are Sve IK Tjalve 23.81

2. MS Tom Hejna Asker Friidrett 25.58

3. MS Freddy Hørven Asker Friidrett 25.64

400 m :

Kvinner Senior

1. KS Margit Katrine Strand IK Tjalve 60.13

2. KS Mari Bjone Lillehammer IF 63.27

Menn Senior Heat 1:

1. MS Anders Nyhus SK Vidar 49.98

2. MS Thomas Schibbye SK Vidar 50.52

3. MS Christian Jensen IK Tjalve 52.11

4. MJ Erlend M. Krogh IL i Bul 52.70

Menn Senior Heat 2:

1. MS Vidar Sve IK Tjalve 53.48

2. MS John H. Strupstad IL i Bul 55.17

3. MS Kasozi Peter IL i Bul 55.31

4. MS Per R. Iversen IL i Bul 57.33

Menn Senior Heat 3:

1. MS Tom Hejna Asker Friidrett 55.70

2. MS Tor Enebakk Bøler IF 56.20

3. MS Martin Aulie SK Vidar 58.10

4. MS Rolf Birger Karlsen Stovnerkameratene 63.10

800 m:

Kvinner Bedrift:

1. Kl 4 Karen Maseide AmershamHealth 3.26.43

Kl 10 Sofie Jakobsen UIO-B.I.L DNS

1500 m :

Menn Senior Heat 1:

1. MS Geir J. Berg IL I Bul 3.58.56

2. MS Egil Reidar Osnes KFUM Kam. 4.00.02

3. MS Peter Mugisha IK Tjalve 4.05.56

4. MS Ahmed Elmrhari IL i Bul 4.05.74

5. MS Jon A. Preststulen IL I Bul 4.06.13

6. MS Rune Nilsen Raumnes&Årnes 4.12.08

7. MS Tord Thorshov Ås IL 4.12.75

8. MS Jan Chr. Kaltenburn IK Tjalve 4.15.07

9. MS Odd A. Bollingmo IK Tjalve 4.17.31

10. MS Odd Roger Undseth Gjerpen IL 4.17.85

11. MS Glenn Høgmann Gjerpen IL 4.19.42

12. MS Harald Skjellang Gjøvik FIK 4.20.08

Menn Senior Heat 2:

1. MS Jim Holtquist SK Vidar 4.29.50

2. MS Per Rune Omfjord IF Sturla 4.32.15

3. MS Torjus Tollnes Snare IL i Bul 4.34.86

4. MS Sverre Gunnar Brunstad Amersham Healt 4.45.88

5. MS Volkmar Kelle Fossum IF 4.48.14

Kvinner Senior Heat 2:

6. KS Marianne G. Eide SK Vidar 4.49.24

7. KS Rut Årshild Utsi OSI Friidrett 5.14.49

8. KS Mette Riise SK Vidar 5.15.32

9. KS Christine Sandvand IF Sturla 5.27.46

Kule:

Kvinner Senior:

1. KS Kate Moane Alnæs IK Tjalve 6.40

Menn Bedrift:

1. Kl 11 John Broholt IK Tjalve 6.90

2. Kl 12 Øystein Tullerud Securitas 8.07

Diskos:

Kvinner Senior:

1. KS Kjersti Smedsrud BSK 29.59

2. KS Ellen Lund IL I Bul 29.27

Kvinner Bedrift:

1. Kl 6 Kate Moane Alnes UIO.B.I.L 18.01

2. Kl 10 Sofie Jakobsen UIO-B.I.L 17.12

Lengde Menn Bedrift:

1. Kl 11 John Broholt Ringnes 3.62

Slegge Kvinner Senior:

1. KS Kate Moane Alnæs IK Tjalve 15.14

Tresteg Kvinner Bedrift:

1. Kl 12 Gerd Mjelde Bærum Kom. 6.18

Resultatliste for AKERSHUS KM veteraner på Stovnerbanen

Resultatliste for AKERSHUS KM veteraner på Stovnerbanen 02.06.2003.      

Arr: Stovnerkameratene

100 m                                                                            Plass      Resultat:

Kvinner

KV 40-44       Lill-Ann Diserud                  Royal Sport               1.                     14.8

Anne Karin Kolstad            Royal Sport               2.                     14.9

 

Menn

MV 35-39       Jørn Jevne                            Ullensaker/Kisa        1.                     12.1

MV 40-44       Arne Solheim Kaldahl         Ås IL                          1.                     13.0

MV 45-49       Stein Tore Klungland          Asker Friidr              1.                     12.2

MV 60-64       Roald Gjetmundsen             Lørenskog Friidr.     1.                     13.5

Hans Thjømøe                      Asker Friidr.             2.                     14.0

MV 70-74       Bjørn Håkonsen                   Fossum IF                 1.                     15.4

MV 75-79       Harald Aanerud                   Lørenskog Friidr.     1.                     17.3

 

400 m:

Kvinner

KV 40-44       Anne Karin Kolstad            Royal Sport               1.                     72.2

KV 45-50       Inger Lise Fængsrud           Royal Sport               1.                     65.1

 

Menn

MV 55-59       John Andersen         Ræumnes & Årnes IL         1.                     67.8

MV 60-64       Jan Henry Johansen            Asker Friidr.             1.                     65.0

MV 75-79       Harald Aanerud                   Lørenskog Friidr.     1.                     84.0

 

1500 m:

Kvinner

KV 35-39       Hanne Bolstad                      Royal Sport               1.                     5.09.5

Anne Myhr                           Royal Sport               2.                     5.22.0

KV 45-49       Anna M. Trave                     Royal Sport               1.                     5.07.5

 

Menn

MV 50-54       Volkmar Kelle                      Fossum IL                 1.                     4.51.0

Jan Erik Rybråten   Ræumnes & Årnes IL         2.                     5.17.6

MV 55-59       Harald Ødegård       Ræumnes & Årnes IL         1.                     5.07.4

Arne Skorge                         Lørenskog Friidr.     2.                     5.16.5

MV 65-69       Tor Haaland                         Lørenskog Friidr.     1.                     6.14.1

 

Høyde

Menn

MV 40-44       Arne Solheim Kaldahl         Ås IL                          1.                     1.51

Kjell Petter Holt                   Østmarka IL             2.                     1.45

MV 60-64       Roald Gjetmundsen             Lørenskog Friidr.     1.                     1.39

MV 70-74       Bjørn Håkonsen                   Fossum IF                 1.                     1.21

 

 

 

 

 

Spyd                                                                              Plass      Resultat:

 

Kvinner

KV 40-44       Anne Karin Kolstad            Royal Sport               1.                     20.91

 

Menn

MV 40-44       Kjell Petter Holt                   Østmarka IL             1.                     32.48

MV 60-64       Roald Gjetmundsen             Lørenskog Friidr.     1.                     34.46

 

Kule

Kvinner

KV 45-49       Eli Kaldahl                            Ås IL                          1.                     6.28

 

Menn

MV 40-44       Kjell Petter Holt                   Østmarka IL.            1.                     11.17

MV 60-64       Roald Gjetmundsen             Lørenskog Friidr.     1.                     9.44

MV 70-74       Tarald Rui                            Lørenskog Friidr.     1.                     11.55

 

Lengde

Menn

MV 45-49       Stein Tore Klungland          Asker Friidr.             1.                     13.02

Resultatliste for OSLO KM veteraner på Stovnerbanen

Resultatliste for OSLO KM veteraner på Stovnerbanen 02.06.2003.

Arr: Stovnerkameratene

 

100 m:                                                                           Plass      Resultat:

Kvinner

KV 35-39       Anne Merethe Dahlen         Stovnerkam.              1.                     15.3

Menn

MV 65-69       Jostein Haraldseid                Bækkelagets sp.kl.    1.                     13.4

John Broholt                         Oslo IL                       2.                     15.5

 

1500 m:

Kvinner

KV 60-64       Eva Carlsen                          Ready                        1.                     6.24.6

 

Menn

MV 35-39       Jørn Schrøder                      Bul                              1.                     4.22.8

MV 40-44       Rolf Birger Karlsen             Stovnerkameratene  1.                     4.59.9

MV 45-49       Kurth Magnussen                Bækkelagets sp.kl.    1.                     4.50.4

Morten Hultin                       Bækkelagets sp.kl.    2.                     5.32.9

MV 50-54       Ola Eide                                Bækkelagets sp.kl.    1.                     6.01.0

Willy Vangen                        Bækkelagets sp.kl.    2.                     6.24.0

Bengt Høglund                     Bækkelagets sp.kl.    3.                     6.36.8

 

Høyde

Kvinner

KV 35-39       Anne Merethe Dahlen         Stovnerkameratene  1.                     1.21

 

Menn

MV 50-54       Amund Erikson                    Bækkelagets sp.kl.    1.                     1.54

 

MV 55-59       Omar Ragnvald Hansen      IK Tjalve                   1.                     1.39

 

MV 65-69       Jostein Haraldseid                Bækkelagets sp.kl.    1.                     1.33

John Broholt                         Oslo IL                       2.                     1.15

 

Spyd

Kvinner

KV 35-39       Anne Merethe Dahlen         Stovnerkameratene  1.                     23.66

KV 40-44       Kate Moane Alnes                IK Tjalve                   1.                     16.60

 

Kl 13               Bodil Hestmann                    Oslo IL                       1.                     11.22

 

Menn

MV 50-54       Amund Eriksen                    Bækkelagets sp.kl.    1.                     39.18

Nils Kr. Espeseth                  Bækkelagets sp.kl.    2.                     32.82

MV 55-59       Knut Alme                            Opil                            1.                     30.24

MV 65-69       Jostein Haraldseid                Bækkelagets sp.kl.    1.                     33.22

John Broholt                         Oslo IL                       2.                     26.90

MV 70-74       Øystein Tullerud                  Oslo IL                       1.                     27.73

 

 

Tresteg                                                                                             Plass               Resultat

 

Menn

MV 55-59       Omar Ragnvald Hansen      IK Tjalve                   1.                     9.46

 

MV 65-69       John Broholt                         Oslo IL                       1.                     8.67

Olav H. Engen                      Vidar                         2.                     7.70

 

Kule

Kvinner

KV 35-39       Anne Merethe Dahlen         Stovnerkameratene  1.                     8.09

 

KV 40-44       Kate Moane Alnes                IK Tjalve                   1.                     7.04

 

KV 50-54       Inger Holmgrunn                 Opil                            1.                     10.75

 

Kl 13               Bodil Hestmann                    Oslo IL                       1.                     6.11

 

 

Menn

MV 50-54       Amund Eriksen                    Bækkelaget sp.kl.     1.                     9.72

Nils Kr. Espeseth                  Bækkelaget så.kl.      2.                     9.24

 

MV 55-59       Omar Ragnvald Hansen      IK Tjalve                   1.                     8.63

Knut Alme                            Opil                            2.                     8.00

 

MV 65-69       Jostein Haraldseid                Bækkelaget sp.kl.     1.                     9.08

Olav H. Engen                      Vidar                         2.                     7.58

 

MV 70-74       Øystein Tullerud                  Oslo IL                       1.                     7.74